VIKTORINA LOCA

Catering

Výživa je nedílnou součásti našich životů. Zakládáme si na tom, že jsou naše jídla připravována bez použití náhražek, polotovarů a umělých dochucovadel. Suroviny si sami pečlivě vybíráme a dbáme na férovou spolupráci s šetrně hospodařícími zemědělci a malovýrobci z okolí Příbora. Vaříme pro vegany, vegetariány a osoby s bezlepkovou dietou. K přípravě našich pokrmů se snažíme používat stejné potraviny, které u nás lze i v družstevním obchůdku nakoupit.

Naše nabídka ... ale můžeme se domluvit na alternativách.

Pomerančový koláč

Pomerančový koláč

Vegetariánské chlebíčky

Vegetariánské chlebíčky

Perník s čoko zrnky

Perník s čoko zrnky

Jednohubky

Mramorová bábovka

Mramorová bábovka

Dýňové lasagne

Dýňové lasagne

Dýňový koláč

Jáhelník

Jídlo od nás si můžete odnést s sebou ve vratných nebo ve svých obalech. Snažíme se pracovat s velkým ohledem a respektem k životnímu prostředí, ale hlavně s pokorou a lidským přístupem.

Věříme, že pokud člověk dělá něco, co ho těší, vždy je to na výsledku vidět. Vaříme tak, jak vaříme, právě proto, že nás to přesně takhle baví. A baví nás servírovat jídlo, za kterým si stojíme a které sami rádi a s chutí jíme.

"Velmi vděčím projektu VIKTORINA LOCA, za kompletní catering na kurzech – přes drobné občerstvení až po hlavní jídla a večeře. Byť máme vyhraněná kritéria – veganská, přirozeně bezlepková strava. Vždy jsme s cateringem spokojeni. Za to jsem nesmírně ráda."

Marika Bajerová

Fyzioterapeutka

Poptávkový formulář

Napište nám. Kontaktujte nás neformálně, spolu sestavíme menu a dohodneme podrobnosti. 

Spojte se s námi a naplánujte si oslavu, svačinky, pravidelný odběr polévek pro vás a vaše kolegy...

Ať už se jedná o jakýkoliv typ jídla, naším cílem je vždy použití těch nejlepších surovin vedoucí k maximálně autentické a nezapomenutelné chuťi. A samozřejmě také, k vaší spokojenosti.

+420 705 105 784

    Děkujeme za vaši objednávku. Brzy se ozveme 🙂
    Bohužel se nám nepodařilo vaši objednávku odeslat 🙁

    Projekt Družstevní výrobna a cateringové služby je spolufinancován Evropskou unií.

    Evropský sociální fonf